USA Industrials ZUSAH4X76
Part No.:
ZUSAH4X76
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK10
Shipping
Inventory:4
Comments
ZUSAH4X76 Specifications
Diameter - Inside:
2.992" (76.00mm)
Diameter - Outside:
3.307" (84.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C