USA Industrials ZUSAH5.3X60
Part No.:
ZUSAH5.3X60
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK5
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAH5.3X60 Specifications
Diameter - Inside:
2.362" (60.00mm)
Diameter - Outside:
2.780" (70.60mm)
Width / Cross Section:
0.209" (5.31mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C