USA Industrials ZUSAH5.3X65
Part No.:
ZUSAH5.3X65
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK5
Shipping
Inventory:4
Comments
ZUSAH5.3X65 Specifications
Diameter - Inside:
2.559" (65.00mm)
Diameter - Outside:
2.976" (75.60mm)
Width / Cross Section:
0.209" (5.31mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C