USA Industrials ZUSAH5.3X80
Part No.:
ZUSAH5.3X80
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK5
Shipping
Inventory:5
Comments
ZUSAH5.3X80 Specifications
Diameter - Inside:
3.150" (80.00mm)
Diameter - Outside:
3.567" (90.60mm)
Width / Cross Section:
0.209" (5.31mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C