USA Industrials ZUSAH5.3X85
Part No.:
ZUSAH5.3X85
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK5
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH5.3X85 Specifications
Diameter - Inside:
3.346" (85.00mm)
Diameter - Outside:
3.764" (95.60mm)
Width / Cross Section:
0.209" (5.31mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C