USA Industrials ZUSAH5.7X59.2
Part No.:
ZUSAH5.7X59.2
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK10
Shipping
Inventory:5
Comments
ZUSAH5.7X59.2 Specifications
Diameter - Inside:
2.331" (59.21mm)
Diameter - Outside:
2.780" (70.60mm)
Width / Cross Section:
0.224" (5.70mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C