USA Industrials ZUSAH5X109
Part No.:
ZUSAH5X109
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK2
Shipping
Inventory:5
Comments
ZUSAH5X109 Specifications
Diameter - Inside:
4.291" (109.00mm)
Diameter - Outside:
4.685" (119.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C