USA Industrials ZUSAH5X122
Part No.:
ZUSAH5X122
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK2
Shipping
Inventory:4
Comments
ZUSAH5X122 Specifications
Diameter - Inside:
4.803" (122.00mm)
Diameter - Outside:
5.197" (132.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C