USA Industrials ZUSAH5X135
Part No.:
ZUSAH5X135
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK5
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAH5X135 Specifications
Diameter - Inside:
5.315" (135.00mm)
Diameter - Outside:
5.709" (145.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C