USA Industrials ZUSAH5X145
Part No.:
ZUSAH5X145
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK2
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH5X145 Specifications
Diameter - Inside:
5.709" (145.00mm)
Diameter - Outside:
6.102" (155.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C