USA Industrials ZUSAH5X167
Part No.:
ZUSAH5X167
Description:
NBR ORING 5WD X 167ID MM
Shipping
Inventory:4
Comments
ZUSAH5X167 Specifications
Diameter - Inside:
6.575" (167.00mm)
Diameter - Outside:
6.969" (177.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C