USA Industrials ZUSAH5X214
Part No.:
ZUSAH5X214
Description:
NBR ORING 5WD X 214ID MM
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAH5X214 Specifications
Diameter - Inside:
8.425" (214.00mm)
Diameter - Outside:
8.819" (224.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C