USA Industrials ZUSAH5X220
Part No.:
ZUSAH5X220
Description:
NBR ORING 5WD X 220ID MM
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAH5X220 Specifications
Diameter - Inside:
8.661" (220.00mm)
Diameter - Outside:
9.055" (230.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C