USA Industrials ZUSAH5X225
Part No.:
ZUSAH5X225
Description:
NBR ORING 5WD X 225ID MM
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAH5X225 Specifications
Diameter - Inside:
8.858" (225.00mm)
Diameter - Outside:
9.252" (235.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C