USA Industrials ZUSAH5X275
Part No.:
ZUSAH5X275
Description:
NBR ORING 5WD X 275ID MM
Shipping
Inventory:4
Comments
ZUSAH5X275 Specifications
Diameter - Inside:
10.827" (275.00mm)
Diameter - Outside:
11.220" (285.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C