USA Industrials ZUSAH5X28
Part No.:
ZUSAH5X28
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK25
Shipping
Inventory:4
Comments
ZUSAH5X28 Specifications
Diameter - Inside:
1.102" (28.00mm)
Diameter - Outside:
1.496" (38.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C