USA Industrials ZUSAH5X280
Part No.:
ZUSAH5X280
Description:
NBR ORING 5WD X 280ID MM
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAH5X280 Specifications
Diameter - Inside:
11.024" (280.00mm)
Diameter - Outside:
11.417" (290.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C