USA Industrials ZUSAH5X40
Part No.:
ZUSAH5X40
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK25
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH5X40 Specifications
Diameter - Inside:
1.575" (40.00mm)
Diameter - Outside:
1.969" (50.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C