USA Industrials ZUSAH5X45
Part No.:
ZUSAH5X45
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK25
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAH5X45 Specifications
Diameter - Inside:
1.772" (45.00mm)
Diameter - Outside:
2.165" (55.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C