USA Industrials ZUSAH5X48
Part No.:
ZUSAH5X48
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK10
Shipping
Inventory:4
Comments
ZUSAH5X48 Specifications
Diameter - Inside:
1.890" (48.00mm)
Diameter - Outside:
2.283" (58.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C