USA Industrials ZUSAH5X50
Part No.:
ZUSAH5X50
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK20
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAH5X50 Specifications
Diameter - Inside:
1.969" (50.00mm)
Diameter - Outside:
2.362" (60.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C