USA Industrials ZUSAH6X10
Part No.:
ZUSAH6X10
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK25
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAH6X10 Specifications
Diameter - Inside:
0.394" (10.00mm)
Diameter - Outside:
0.866" (22.00mm)
Width / Cross Section:
0.236" (6.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C