USA Industrials ZUSAH6X104
Part No.:
ZUSAH6X104
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK2
Shipping
Inventory:5
Comments
ZUSAH6X104 Specifications
Diameter - Inside:
4.094" (104.00mm)
Diameter - Outside:
4.567" (116.00mm)
Width / Cross Section:
0.236" (6.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C