USA Industrials ZUSAH6X120
Part No.:
ZUSAH6X120
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK2
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAH6X120 Specifications
Diameter - Inside:
4.724" (120.00mm)
Diameter - Outside:
5.197" (132.00mm)
Width / Cross Section:
0.236" (6.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C