USA Industrials ZUSAH6X170
Part No.:
ZUSAH6X170
Description:
NBR ORING 6WD X 170ID MM
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAH6X170 Specifications
Diameter - Inside:
6.693" (170.00mm)
Diameter - Outside:
7.165" (182.00mm)
Width / Cross Section:
0.236" (6.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C