USA Industrials ZUSAH6X215
Part No.:
ZUSAH6X215
Description:
NBR ORING 6WD X 215ID MM
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAH6X215 Specifications
Diameter - Inside:
8.465" (215.00mm)
Diameter - Outside:
8.937" (227.00mm)
Width / Cross Section:
0.236" (6.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C