USA Industrials ZUSAH6X27
Part No.:
ZUSAH6X27
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK5
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH6X27 Specifications
Diameter - Inside:
1.063" (27.00mm)
Diameter - Outside:
1.535" (39.00mm)
Width / Cross Section:
0.236" (6.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C