USA Industrials ZUSAH6X270
Part No.:
ZUSAH6X270
Description:
NBR ORING 6WD X 270ID MM
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAH6X270 Specifications
Diameter - Inside:
10.630" (270.00mm)
Diameter - Outside:
11.102" (282.00mm)
Width / Cross Section:
0.236" (6.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C