USA Industrials ZUSAH6X28
Part No.:
ZUSAH6X28
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK5
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAH6X28 Specifications
Diameter - Inside:
1.102" (28.00mm)
Diameter - Outside:
1.575" (40.00mm)
Width / Cross Section:
0.236" (6.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C