USA Industrials ZUSAH6X37
Part No.:
ZUSAH6X37
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK5
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH6X37 Specifications
Diameter - Inside:
1.457" (37.00mm)
Diameter - Outside:
1.929" (49.00mm)
Width / Cross Section:
0.236" (6.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C