USA Industrials ZUSAH6X42
Part No.:
ZUSAH6X42
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK5
Shipping
Inventory:123
Comments
ZUSAH6X42 Specifications
Diameter - Inside:
1.654" (42.00mm)
Diameter - Outside:
2.126" (54.00mm)
Width / Cross Section:
0.236" (6.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C