USA Industrials ZUSAH6X44
Part No.:
ZUSAH6X44
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK5
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH6X44 Specifications
Diameter - Inside:
1.732" (44.00mm)
Diameter - Outside:
2.205" (56.00mm)
Width / Cross Section:
0.236" (6.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C