USA Industrials ZUSAH6X48
Part No.:
ZUSAH6X48
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK5
Shipping
Inventory:5
Comments
ZUSAH6X48 Specifications
Diameter - Inside:
1.890" (48.00mm)
Diameter - Outside:
2.362" (60.00mm)
Width / Cross Section:
0.236" (6.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C