USA Industrials ZUSAH6X52
Part No.:
ZUSAH6X52
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK5
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH6X52 Specifications
Diameter - Inside:
2.047" (52.00mm)
Diameter - Outside:
2.520" (64.00mm)
Width / Cross Section:
0.236" (6.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C