USA Industrials ZUSAH6X60
Part No.:
ZUSAH6X60
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK2
Shipping
Inventory:411
Comments
ZUSAH6X60 Specifications
Diameter - Inside:
2.362" (60.00mm)
Diameter - Outside:
2.835" (72.00mm)
Width / Cross Section:
0.236" (6.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C