USA Industrials ZUSAH6X84
Part No.:
ZUSAH6X84
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK2
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH6X84 Specifications
Diameter - Inside:
3.307" (84.00mm)
Diameter - Outside:
3.780" (96.00mm)
Width / Cross Section:
0.236" (6.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C