USA Industrials ZUSAH7X236
Part No.:
ZUSAH7X236
Description:
NBR ORING 7WD X 236ID MM
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAH7X236 Specifications
Diameter - Inside:
9.291" (236.00mm)
Diameter - Outside:
9.843" (250.00mm)
Width / Cross Section:
0.276" (7.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C