USA Industrials ZUSAH7X335
Part No.:
ZUSAH7X335
Description:
NBR ORING 7WD X 335ID MM
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAH7X335 Specifications
Diameter - Inside:
13.189" (335.00mm)
Diameter - Outside:
13.740" (349.00mm)
Width / Cross Section:
0.276" (7.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C