USA Industrials ZUSAH7X437
Part No.:
ZUSAH7X437
Description:
NBR ORING 7WD X 437ID MM
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAH7X437 Specifications
Diameter - Inside:
17.205" (437.00mm)
Diameter - Outside:
17.756" (451.00mm)
Width / Cross Section:
0.276" (7.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C