USA Industrials ZUSAH7X545
Part No.:
ZUSAH7X545
Description:
NBR ORING 7WD X 545ID MM
Shipping
Inventory:5
Comments
ZUSAH7X545 Specifications
Diameter - Inside:
21.457" (545.00mm)
Diameter - Outside:
22.008" (559.00mm)
Width / Cross Section:
0.276" (7.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C