USA Industrials ZUSAH7X600
Part No.:
ZUSAH7X600
Description:
NBR ORING 7WD X 600ID MM
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH7X600 Specifications
Diameter - Inside:
23.622" (600.00mm)
Diameter - Outside:
24.173" (614.00mm)
Width / Cross Section:
0.276" (7.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C