USA Industrials ZUSAQH1.5X12
Part No.:
ZUSAQH1.5X12
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK10
Shipping
Inventory:954
Comments
ZUSAQH1.5X12 Specifications
Diameter - Inside:
0.472" (12.00mm)
Diameter - Outside:
0.591" (15.00mm)
Width / Cross Section:
0.059" (1.50mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C