USA Industrials ZUSAQH1.5X3.5
Part No.:
ZUSAQH1.5X3.5
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK10
Shipping
Inventory:847
Comments
ZUSAQH1.5X3.5 Specifications
Diameter - Inside:
0.138" (3.50mm)
Diameter - Outside:
0.256" (6.50mm)
Width / Cross Section:
0.059" (1.50mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C