USA Industrials ZUSAQH2X50
Part No.:
ZUSAQH2X50
Description:
NBR XRING 2WD X 50ID MM
Shipping
Inventory:1,870
Comments
ZUSAQH2X50 Specifications
Diameter - Inside:
1.969" (50.00mm)
Diameter - Outside:
2.126" (54.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C