USA Industrials ZUSAQH2X55
Part No.:
ZUSAQH2X55
Description:
NBR XRING 2WD X 55ID MM
Shipping
Inventory:1,973
Comments
ZUSAQH2X55 Specifications
Diameter - Inside:
2.165" (55.00mm)
Diameter - Outside:
2.323" (59.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C