USA Industrials ZUSAQH2X60
Part No.:
ZUSAQH2X60
Description:
NBR XRING 2WD X 60ID MM
Shipping
Inventory:1,846
Comments
ZUSAQH2X60 Specifications
Diameter - Inside:
2.362" (60.00mm)
Diameter - Outside:
2.520" (64.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C