USA Industrials ZUSAQH3X45
Part No.:
ZUSAQH3X45
Description:
NBR XRING 3WD X 45ID MM
Shipping
Inventory:1,838
Comments
ZUSAQH3X45 Specifications
Diameter - Inside:
1.772" (45.00mm)
Diameter - Outside:
2.008" (51.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C