USA Industrials ZUSAQH3X50
Part No.:
ZUSAQH3X50
Description:
NBR XRING 3WD X 50ID MM
Shipping
Inventory:1,719
Comments
ZUSAQH3X50 Specifications
Diameter - Inside:
1.969" (50.00mm)
Diameter - Outside:
2.205" (56.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C