USA Industrials ZUSAS1.5X6
Part No.:
ZUSAS1.5X6
Description:
O-RING SILICONE RED PK50
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAS1.5X6 Specifications
Diameter - Inside:
0.236" (6.00mm)
Diameter - Outside:
0.354" (9.00mm)
Width / Cross Section:
0.059" (1.50mm)
Operating Temperature:
-62°C ~ 232°C