USA Industrials ZUSAS2.5X10
Part No.:
ZUSAS2.5X10
Description:
O-RING SILICONE RED PK25
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAS2.5X10 Specifications
Diameter - Inside:
0.394" (10.00mm)
Diameter - Outside:
0.591" (15.00mm)
Width / Cross Section:
0.098" (2.49mm)
Operating Temperature:
-62°C ~ 232°C